Alarm Scorpio SR-i900

Zabezpečovací systém SR-i900 využívá hands-free RFID technologii, díky které hlavní ovládací modul alarmu automaticky detekuje pager ve svém okolí. Pager komunikuje s motocyklem až do vzdálenosti 800m. Dálkový ovladač (pager) je akustico-vibrační s podsvíceným LCD displejem, který okamžitě potvrzuje veškeré příkazy a spouštění alarmu. Tyto příkazy a funkce alarmu se jednoduše zobrazují srozumitelnou formou v podobě ikon a textů. Vysokofrekvenční FM technologie nám poskytuje výjimečný rozsah a výbornou pronikavost signálu, a to i v problematických prostorách jako jsou nákupní centra a podzemní parkovací garáže. Systém rozpozná, zda jste nebo nejste v blízkosti Vašeho motocyklu a podle toho aktivuje nebo deaktivuje alarm. To je velice pohodlné a již se Vám nestane, že například po načerpání benzínu, kdy jdete zaplatit (alarm se mezitím zaktivuje) si při nasednutí a odjezdu "zahoukáte", protože jste zapoměli alarm deaktivovat.
Srdcem systému SR-i900 je digitální měřič zrychlení ADXL202 od firmy Analog Devices, který je založen na poznatcích získaných při vývoji airbagových systémů do aut. Zařízení měří s vysokou přesností jak dynamické zrychlení (např. vibrace), tak statické zrychlení (např. gravitace). Vytváří tak kompletní dvouosý měřič zrychlení založený na jedné platformě. Tento snímač umožňuje, aby byla řídící jednotka instalována v jakémkoli úhlu a nepotřebuje proto další nastavení. Hlavní ovládací modul alarmu je malá kompaktní jednotka o velikosti malého mobilního telefonu (8,9mm x 6,5mm x 1,9mm ). Miniaturní modul také obsahuje 125dB polotónovou sirénu s pokročilým programovatelnými prvky jako je třeba výběr tónů sirény nebo časovou prodlevu před spuštěním alarmu.
Jako příslušenství tohoto alarmu velice doporučuji obvodový senzor pohybu SN-5, který který detekuje pohyb v prostoru okolo motorky, zabezpečuje a chrání sedadlové brašny, zavazadla a další externí příslušenství motocyklu. Dalším velice užitečným doplňkem je blokátor zapalování RID-5. Je to vybavení proti krádeži, které zablokuje startovací systém a zabrání tak nastartování motorky “spojením drátů”. Dokonce umožní uživateli v případě pokusu o krádež na dálku odstavit motor. Dalším doplňkem je originální sada konektorů pro snadnou montáž stylem "plug and play", v našem případě se jedná o typ YAM-10.
Pro členy RoyalStar.cz zajistíme na nákup alarmu slevu ve výši 10%.

Scorpio SR-i900 Obvodový senzor pohybu SN-5 Blokátor zapalování RID-5 Sada konektorů

Scorpio SR-i900

Obvodový senzor...

Blokátor...

Sada konektorů

Horác

Společnost Montplast se specializuje na výrobu a montáž zastřešení bazénů. Zastřešení bazénů se vyrábí ze systémových hliníkových profilů, opatřených povrchovou úpravou. SKUTRPORTAL - vše o skútrech.